FASCO F60 CN15W-PS90 LignoLoc® pneu klincovačka
Kód: 011738.01
Dočasne nedostupné
Možnosti doručenia
Špeciálna klincovačka pre cievkové klince z bukového dreva s kapacitou do 90mm
Detailné informácie
Podrobný popis
Pneumatická klincovačka pre stavebníctvo, stolársky a nábytkársky priemysel.
Využíva klince v cievkach z bukového dreva v plaste LignoLoc 65-75-90mm, so sklonom 15º (16º).
  • optimálne vyváženie
  • zvýšená rezerva výkonu
  • sekvenčné kontaktné nastreľovanie
  • magnéziové telo
Fasco F60 CN15W-PS90 LignoLoc
Dodatočné parametre
Kategória: Pneu klincovačky Špeciál
Hmotnosť: 4.1 kg
Dĺžka: 65 - 75 - 90 mm
Kartón: Klincovačka, okuliare
Rozmery: 387 x 369 x 142 mm
Driek: ø 4,70 / 5,30mm